Prečo budem v týchto voľbách voliť SDKÚ-DS.

Autor: Milan Roman | 22.5.2014 o 6:50 | (upravené 22.5.2014 o 6:55) Karma článku: 5,67 | Prečítané:  1415x

Prvý dôvod je ten, že mám pamäť. Veľmi dobre si pamätám, aká bola v deväťdesiatych rokoch atmosféra strachu, vyše 20percentné úroky v banke, nemožnosť dostať sa k vlastnému bývaniu a ošarpané budovy a ulice. Pamätám si strach ľudí o slobodu, o vlastné prežitie. A pamätám si i tých,  ktorí vtedy vstali, nechali po sebe hádzať paradajkami od Mečiarových obdivovateľov a posunuli nás do západnej civilizácie. Aj preto možno dnes nemáme ukrajinské starosti.

 Aj ja som v tej dobe ako mladý nadšenec roznášal letáky a lepil plagáty. Bohužiaľ, mojich rovesníkov a kandidátov do EP som vtedy veľa nestretol... (česť výnimkám)

 Dajte teda hlas tým, ktorí sa nikdy nebáli postaviť za Vás a to už vtedy, keď odvaha nebola taká lacná ako dnes.

Druhý dôvod je spájanie. SDKÚ-DS sa zatiaľ ako jedinej na pravej strane politického spektra podarilo spojiť rôzne záujmy a zmeniť krajinu k lepšiemu. To sa nedá odškriepiť. Na pravej strane stále neexistuje iný takýto subjekt. Je nevyhnutné mať napravo jedného silného, inak agónia šance vlády proti SMERu bude pokračovať. Medzi ľuďmi najčastejšie počúvam, že dohodnite sa konečne. Teraz to máte v rukách Vy – voliči. Môžete dať hlas piatim 6percentným stranám alebo ho dajte jednej silnej, ktorá jediná dokázala, že to vie.

 

Tretí dôvod je pokoj a poriadok. SDKÚ-DS ako jediná po voľbách vyvodila zodpovednosť a priznala si aj chyby, ktoré sa stali. Štandardným spôsobom vymenila vedenie a ponúka kombináciu osvedčených politikov s energiou a silou nových tvárí. SDKÚ-DS je otvorená všetkým, má svoj odborný potenciál, veľa členov, poctivých starostov, primátorov, komunálnych poslancov, ktorí vždy hrdo niesli vlajku SDKÚ-DS. Títo ľudia nech sú pre Vás zárukou a nie europoslanec, ktorého uvidíte možno už len v tv.

Na záver:  Môžete si vybrať z ľudí, ktorých poznáte z facebooku alebo z tv alebo dať hlas ľuďom, ktorí neustále sú medzi ľuďmi, dennodenne počúvajú ich starosti a problémy a hľadajú riešenia.

Nevykrikujú, nehovoria spravím, ale spravil som.

To je aj moja ponuka.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Bankár: Sme hákliví na ľudí, čo chodia do banky vkladať peniaze

Martin Techman tvrdí, že polovica hypoték už čoskoro zdražie.

KOMENTÁRE

Keď sa z nájomného vraha stane Superstar

Scény pri prepustení Kajínka pripomínali skôr rockový koncert.


Už ste čítali?